У Києві внаслідок масованої атаки було пошкоджено виробничий майданчик ДТЕК, – повідомила компанія у своєму офіційному повідомленні. За даними джерела, постраждав один із працівників, йому надали необхідну допомогу.

ДТЕК
За інформацією ДТЕК, руйнувань зазнали адміністративні будівлі та виробничі цехи. Окрім цього, пошкоджено 15 автомобілів.
У компанії зазначили, що аварійні бригади працюють на місці та ліквідовують наслідки удару.
«Це була важка ніч для всієї країни. Щиро співчуваємо всім постраждалим. Світла пам’ять загиблим», – йдеться у повідомленні ДТЕК. Ворог обов’язково понесе відповідальність за скоєні злочини.
Російська сторона офіційно не коментувала інформацію щодо цього удару.

