
У Вінниці 3 травня на площі біля музею-садиби імені Коцюбинського відбулась акція у підтримку військовополонених та зниклих безвісти.
Про це в коментарі розповіла учасниця заходу Ірина Саволюк.
Акцію підтримки організували родини та близькі військовополонених та безвісти зниклих.
За словами Ірини Саволюк, до акцій доєднуються все більше людей.
“З кожним разом, звичайно, стає набагато більше людей. Нові бригади з’являються, нові об’єднання”, — стверджує вона.
Та додає, що цього разу учасники зібралися попри несприятливу погоду.
“Для нас абсолютно неважливо, дощ, сніг. Умови погоди для нас не перешкоди, тому що хлопці наші в полоні терплять набагато більше, ніж ми. Годину постояти на акції це абсолютно не складно, ні для кого з нас, з рідних особливо”, — зазначила жінка.
- З 1 травня в усіх областях України розпочали роботу представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
