Стала відомою торгівельна мережа, яку просувають Вінницькі ЗМІ No ratings yet.

Новинний портал Вінничина  опублікував дві занадто схожі матеріали про мережу магазинів АТБ, що показав студентський моніторинг ЗМІ . Два тексти, марковані знаком #новини, #соціальне, містять у собі відверту рекламу. АТБ називають зразком торгівельної компанії країни прямо у заголовку, однак порівняльної характеристики з аналогічними мережами магазинів не наводять взагалі.

Відсутній у матеріалах баланс думок, все подається у позитивному забарвленні:

    «Зручне розташування магазинів, великий паркінг, облагороджена територія навколо маркетів, по-європейськи комфортні умови, доступні ціни та величезний асортимент якісних товарів – усе це робить «АТБ» улюбленим магазином майже чотирьох мільйонів українців. Безперебійно забезпечувати покупців, у тому числі й жителів Вінниці, гарантовано свіжими продуктами за максимально доступними цінами компанії допомагає оптимізація багатьох бізнес-процесів і принципова відмова від посередників. «АТБ» завжди напряму працює з постачальниками продукції. Корпорація встанановила високу планку для української торгівлі.»

Водночас у текстах є відсутні відгуків від самих покупців та експертів з торгівлі. Посилань на статистичні дослідження також немає.

Є невеличкий коментар від керівництва АТБ, який ще раз доводить, що баланс думок відсутній . Фото в матеріалах типово постановочні, рекламні, а не репортажні. Позитивні якості магазину, які відзначає журналіст, однаково представлені в обох матеріалах, сам контекст відповідає заголовку статті, однак актуальність самого матеріалу відсутня, тобто хєштег “новина” – це повна протилежність тексту. Останнім підтвердженням реклами, є гіперлінк на інтернет-магазин АТБ, а такого не моє бути в новинних матеріалах.

Please rate this

Залишити відповідь