Три вінницьких університети зібрали більше 50 тисяч гривень на ЗСУ No ratings yet.

Донецький національний університет імені Василя Стуса, Вінницький національний технічний університет та Вінницький національний медичний університет провели спільний збір коштів на ЗСУ. “Роковий збір” завершився 23 січня, – повідомляє Студентська рада ДоННУ імені Василя Стуса.

У кожного університету була своя банка, куди студенти могли надсилати донати, йдеться у повідомленні.

Окрім зборів, у заходу була й інша мета, це “єднання між студентами університетів на вечорі української рок-музики”, – читаємо на сайті ВНТУ. Під час заходу розігрувалися подарунки за донати, а також лунала жива музика від вінницьких гуртів.

Переможцем “рокового збору” став ВНТУ, студентам якого вдалося зібрати 26 тисяч 697 гривень. На другому місці ДоННУ із 24 тисячами 559 гривень. На третьому ВНМУ – 8 тисяч 420 гривень.

Please rate this

Залишити відповідь