Британія перерахувала Україні фінальний транш із доходів від заморожених активів РФ No ratings yet.

Міністерство фінансів повідомляє, що Україна отримала останній транш від Великої Британії обсягом 752 млн фунтів стерлінгів (приблизно 1 млрд доларів США) у межах ініціативи G7 Extraordinary Revenue Acceleration for Ukraine (ERA), яка фінансується за рахунок доходів від знерухомлених російських активів.

фото: Міністерство фінансів України

Отримані кошти будуть спрямовані на посилення обороноздатності та забезпечення пріоритетних потреб сектору безпеки й оборони України.

Міністр фінансів України Сергій Марченко подякував Великій Британії за підтримку та наголосив на цільовому характері фінансування.

«Вдячний уряду Великої Британії за послідовну й рішучу підтримку України у протидії російській агресії. Надане фінансування має цільове призначення та буде спрямоване на забезпечення пріоритетних потреб сектору безпеки й оборони», – зазначив Марченко.

Ініціатива ERA є частиною механізму країн G7 загальним обсягом 50 млрд доларів США. Кредит обслуговується та погашається за рахунок майбутніх доходів від заморожених російських суверенних активів і розрахований на 30 років.

Please rate this

КатегоріїNewsПозначки

Залишити відповідь