Відбулась перепалка між Петером Мадяром та президентом Угорщини No ratings yet.

Депутат Європейського парламенту Петер Мадяр заявив, що президент Угорщини Тамаш Шуйок «не гідний» представляти націю та бути гарантом верховенства права.

Соцмережа “Х”

Депутат європейського парламенту Петер Мадяр розкритикував президента Угорщини Тамаш Шуйок, заявивши, що той не відповідає посаді та не може бути символом єдності нації і гарантом верховенства права.

Про це Мадяр написав у соцмережах після прибуття до Шандорського палацу для зустрічі з главою держави. У своєму дописі він наголосив, що Шуйок «не гідний» виконувати роль морального авторитета та прикладу для суспільства.

Інших деталей щодо зустрічі наразі не повідомляється.

Please rate this

КатегоріїNews

Залишити відповідь