Віцепрем’єр-міністр Олексій Кулеба розкрив деталі нової стратегії регіональної стійкості України. Пріоритетами 2026 року стануть децентралізація критичних мереж, вихід будівельного бізнесу з тіні та пряма підтримка родин, чиє житло залишилося в окупації.

“Ми з лютого працюємо разом із регіонами та громадами за принципом «знизу вгору»: саме на місцях визначають потреби й пріоритети”, — розповів в інтерв’ю Укрінформ.
Більш детально на сайті: Укрінформ.
На виконання планів стійкості громадам встановлено жорсткий дедлайн – 1 жовтня 2026 року. Наразі підготовчий етап інженерного захисту критичної інфраструктури по країні виконано на понад 50%. Паралельно Україна розбудовує прикордонну інфраструктуру, плануючи до 2030 року значно розширити пропускну здатність на ділянках кордону з ЄС.
