Путін відреагував на фільм Олексія Навального No ratings yet.

Під час відеоконференції зі студентами Володимир Путін відповів на питання про «розслідування» Олексія Навального стосовно свого маєтку в Геленджику. Російський лідер назвав опублікований матеріал монтажом і компіляцією. Про це пише медіа На русском .

Президент Російської Федерації коментує: “Я не дивився цей фільм за браком вільного часу, проте бачив відеопідбірки. Одразу відповідаю, нічого з вказаного не мені ні моїм близьким родичам не належить і ніколи не належало,- і додає. -Хочу сказати усім присутнім молодим людям побажати сім’ю та дітей. Ми бачимо традиції заходу про шлюбні контракти. У сучасноиму світі, коли йде мова про об’єкти , які вартують мільярди, цією інформацією промивають мізки людям.Повинні були залишитися нотаріальні проводки, замість цього, розмістили моє фото в басейні, я в якому я ніколи не був”.

Нагадаємо, фільм-розслідування російського опозиційного політика Олексія Навального про маєток президента Росії Володимира Путіна “Дворец для Путина. История самой большой взятки” зібрав на платформі Ютуб близько 92 млн переглядів. Згодом, це стало причиною масових протестів по всій Росії проти діючої влади.

Please rate this

Один коментар до “Путін відреагував на фільм Олексія Навального”

 1. Лід починайте з новини. Тобто у вашому другому реченні є новина, а у першому – так собі. Але якщо говорити про перегорнуту піраміду, то тут є те, що за його словами йому нічого не належить
  Я б зробила це так
  Володимир Путін заявляє, що йому не належить “палац” із розслідування Навального. Далі його цитата “нічого з вказаного не мені ні моїм близьким родичам не належить і ніколи не належало”. Про це він заявив на зустрічі зі студентами, пише таке-то видання.
  Далі можна написати, що він не дивився фільму за браком часу.
  Також важлива цитата про промивання мізків, я б її теж додала “У сучасному світі, коли йде мова про об’єкти , які вартують мільярди, цією інформацією промивають мізки людям”
  Те, що він перескочив, не так важливо. Можна було б оформити це так “Відповідаючи на питання, Путін також побажав усім студентам мати сім’ю та дітей. В кінці новини.
  Бекграунд хороший

Залишити відповідь