Яка пісня асоціюється у вас із зимою та новорічним настроєм? No ratings yet.

Учора пішов перший сніг. Новорічні свята не за горами. Уже починає з’являтись святкова атмосфера. Новорічні пісні лунають на вулицях, створюючи маленьку новорічну казку. Було б чудово, якби кожен поділився своєю улюбленою різдвяною піснею і своїм власним новорічним вайбом. Я запитала у студентів ДонНУ імені Василя Стуса про їхні улюблені змиві пісні.

Яна: «FEDUK – Хлопья летят наверх», оскільки останні роки люди знімають відео під час першого снігу саме з цією піснею. Також вона створює романтичну та зимову атмосферу.

Анастасія: Коли я побачила вчорашній перший сніг, мої емоції не можна було виразити словами. Тому я вирішила просто увімкнути свою улюблену зимову пісню. Її виконує Аріана Гранде, називається last Christmas.

Катерина: На жаль, у цьому році я ще не бачила снігу, тому новорічного настрою у мене немає для пісень пов’язаних із Новим роком.

Назарій: Я бачив цей сніг і слухав в цей час пісню depend mode – freelove.

Вікторія: Із зимою та новорічним настроєм у мене асоціюється після Let it snow.

Діана: У мене із зимою та першим снігом асоціюється пісня let it snow. Адже є багато приємних спогадів пов’язаних із нею. А ще подобається атмосфера,яку створює мелодія цієї пісні.

Віра: lats Christmas – хоч ця пісня і трохи сумна, але вона асоціюється у мене з новим роком. У минулому році я подивилась якийсь різдвяний фільм (уже навіть не пам’ятаю який), і вона надовго засіла в моїй голові. Та настільки, що я вимушена була додати її до свого плейлисту. Щоразу, коли я готувала свій улюблений чай, то я робила це саме під цю пісню.

Вікторія: Новорічний настрій мені створює моя стрічка в соціальних мережах. Вона наповнена новорічними фотографіями, відео та музикою, що створює приємну атмосферу.Також дома у кімнаті я розвішала світлодіодні лампи та включаю пісню Let it snow, що доповнює цей передноворічний настрій.

Олександра Мамроцька

Please rate this

Залишити відповідь