“Шукайте свої таланти та розповідайте про них”,- учасники гурту Mountain Breeze. 5/5 (1)

Гурт Mountain Breeze стали відомими завдяки музичному проекту “Х-Фактор”, у якому хлопці дійшли до фіналу і зайняли 3 місце. Проект давно закінчився, але хлопці не перестають дивувати своїх прихильниць : альбом, кліпи, виступи на різних фестах, концертні тури. Про усе це учасники гурту Саша та Ілля Біляки та Міша Малий розповіли нам після свого концерту в Одесі.

-Зараз ви їздите по Україні з туром. Які міста вже встигли відвідати, а які ще попереду?

Ми були у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. Залишилися Дніпро, Миколаїв та Київ. Загалом 7 міст.

Фото https://instagram.com/mbreezeofficial?utm_source=ig_profile_share&igshid=f2zm9ti5r4qd

-19 квітня пройшов ваш концерт в Одесі. Які враження від міста та самого виступу?

Ми дуже класно провели час. Приїхали о 5 ранку, одразу поїхали до нашого друга. Ми спілкувалися, вирішили не лягати спати, а одразу піти гуляти, адже Одеса не те місто, у якому потрібно спати. Ходили містом аж до самого концерту. Були на Лонжероні, гуляли у центрі. Ми дуже любимо Одесу, і радіємо кожній поїздці сюди. Концерт дуже хороший- люди, атмосфера, флеш-моб зі сердечками- це було дуже круто та зворушливо.

-Хвилюєтесь перед виходом на сцену? Що допомагає побороти хвилювання?

Мандраж є завжди. Іноді його менше, іноді більше, але він є. Якщо хвилювання немає, значить щось не те.

Ми ніяк з цим не боремося. Це абсолютно нормально. Таке хвилювання навіть навпаки, розігрує якійсь азарт і приносить більше задоволення. Коли концерт починається, воно зникає

– Ви вже проїхали частину тура. Кількість людей на концертах зросла?

Справа у тому, що дуже багато нових людей, яких не було у першому турі. У попередній тур ми поїхали одразу після «Х-Фактору». Приходили люди, які бачили нас у шоу. І зрозуміло, що більшість таких людей через рік забуває про артиста, у шоу виходять нові сезони та з’являються нові улюбленці. Зараз усе по-іншому, тому що це люди, які захоплюються нашою творчістю. Ми вже не картинка, яку створив телевізор, і це на нам дуже подобається. І нехай ми зараз не збираємо великі зали та стадіони, але це черговий крок для нас і вже наші люди.

– Зараз ви записуєте другий альбом. Скільки нових пісень у ньому буде, та коли нам його чекати?

Ми хочемо випустити не одразу весь альбом, а синглами. Хочеться щоб на кожну пісню звернули увагу, бо кожна з них особлива.

Тільки но закінчується тур, ми завершуємо пісні. Дуже хочемо просунути їх у Європу, щоб вони розповсюджувалися там. Подивимось, як усе вийде.

-Усі ваші авторські пісні на англійський мові. Коли буде пісня на російській чи українській мовах?

Ми дуже хочемо написати пісню українською. Нам хочется написати рідною мовою, щоб люди розуміли. Ми бачимо різницю коли співаємо пісні на англійській мові, і коли співаємо, наприклад, кавер на “Одно и тоже”. Усі люди одразу вмикаються.

-Скоро літо, а значить сезон музичних фестів. Чи плануєте брати участь у якомусь з них?

Так, ми плануємо взяти участь у фестах, але ще не думали у якому саме. Багато фестивалей можемо пропустити через якісь свої концерти чи поїздки. Більшість таких проектів проходять наприкінці липня- початок серпня, а ми, можливо, у цей час полетимо у іншу країну. Тому зараз точно не знаємо, але усе можливо.

-Після участі у проекті Андрій Данилко став вашим продюсером та ви підписати контракт з MamaMusic. Чи продовжуєте працю з продюсером та Юрієм Нікітіним?

Ні, зараз ми абсолютно самостійні. Десь пів року назад ми перестали з ними співпрацювати. Це було дуже класний час, ми дуже вдячні Анлрію Данилко, компанії MamaMusic , що допомогли нам після “Х-фактора” записати пісні, зняти кліпи, та і загалом познайомили нас зі світом шоу-бізнесу. Але зараз ми вирішили, що готові та хочемо розвиватися, робити усе самі, задля того, щоб вчитися на своїх помилках і робити усе максимально так, як ми хочемо.

-Ніде немає інформації щодо вашого менеджера. Чи є він зараз? Хто допомагав із організацією тура?

Цей тур організовує Ілля- наш барабанщик. Наразі в нас немає команди, але ми у пошуках менеджера, який міг би взяти на себе адміністраційні питання. А зараз такий час, коли нам доводиться самим усе вирішувати. І цей етап нашого життя дуже цікавий.

-Був якийсь момент, коли хотілося просто кинути усе та перестати займатися музикою?

Ні, такого не було, навіть думок таких не було. Бо ми любимо те, що робимо, віримо у те, що усе вийде. Іноді з’являється запитання правильно ми усе робимо, але так категорично питання не ставиться, і не поставиться.

-У минулому році ви приймали участь у Національному відборі на шоу Євробачення. Але не пройшли у фінал. Чому не пішли у цьому році?

У цьому році ми довго думали, варто нам йти на Євробачення чи не варто. Ми навіть відправили заявку, але це було у останній день, здається, навіть, у останню годину прийому заявок, тому нам здається, що нашу пісню навіть ніхто і не слухав з тих людей, які відбирали пісні. Але, насправді, ми раді, що не потрапили на відбір у цьому році, тому що це був якійсь кошмар, якась національна сварка вийшла з усього цього.

Розкажіть про свій найкращій виступ за усю історію гурта.

Було дуже багато виступів, не можна вибрати найкращій. Є унікальний, який ми ніколи не забудемо- це коли ми виступили у Кореї, де було 20000 людей. Є масштабні виступи, наприклад стадіон у Полтаві, виступ на “Юморине”, у Кривому Розі на дні міста. Насправді, на кожному концерті своя унікальна атмосфера. Десь це більш романтично виходить, десь навпаки- усі йдуть у відрив. Дуже багато крутих виступів, і усюди різна палітра емоцій, тому найкращій виділити не можна.

– 3 поради людям, які бояться показати свій талант усій країні.

Перше– не боятися. Якщо талант є, значить його потрібно показувати. А якщо таланта немає, то друге– його потрібно шукати. Третє– коли ти знайшов свій талант, його потрібно удосконалювати. Зберігати талант у самому себе немає ніякого сенсу. Навіщо тоді ви взагалі потрібен. Ним потрібно ділитися з оточенням, бо інакше ти егоїст. Шукайте свої таланти та розповідайте про них, бо без цього життя не таке цікаве

Журналіст Катерина Нікітенко з участниками гурту Mountain Breeze

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *