Чи достатньо одеситам місць для паркування авто?: бліц-опитування. 5/5 (1)

Одеса є містом-мільйонником. З кожним роком кількість новобудов і машин зростає. Особливо в літній туристичний сезон актуальним постає питання про кількість місць для паркування. Чи достатньо безкоштовних парковок одеситам? Як вони ставляться до паркування авто в недозволених місцях і на тротуарах?
Аліса, 19 років, студентка

«Як пішохід, зі свого боку можу сказати, що дуже часто, особливо в центрі міста, буває складно пройти, так як машини закривають тротуари, коли паркуються в недозволеному місці».

Лілія, 35 років, водій

«Їх просто немає. Катастрофічна ситуація відбувається в центрі міста. Іноді, щоб припаркувати свою машину, доводиться їздити колами по одним і тим же вулицях, і не факт що місце взагалі знайдеться. Найчастіше доводиться просто дивитися і чекати, поки хтось від’їде і стати на його місце».

Валерій, 47 років, водій

«Я зазвичай ставлю свою машину в підземний паркінг. Краще заплатити трохи грошей і бути спокійним за машину, ніж провести купу часу в пошуку парковки».

Олександр, 37 років, водій

«Я вважаю, що це погано, але у нас немає іншого вибору. Паркувальних місць мало, потрібно не висотки будувати, а підземні парковки або парковки як в США, спеціальні високі будівлі з ліфтом для машин».

Ольга, вік приховує, водій трамвая

«Болюча тема, понаставили своїх машин, потім не можна проїхати. Через це пробки, взагалі свавілля».
Олена, 34 роки,медсестра

Анастасія, 24 роки, домогосподарка

«З колясками дуже складно пересуватися. У нас і так дороги погані, так ще й машини доводиться об’їжджати прямо по трамвайних рейках».

Альбіна, 54 роки, пенсіонерка

«Це не порядок звичайно, але мені особисто така парковка не заважає, я тут живу. Заважають машини тільки в тому випадку, коли їдуть по рейках, загороджують шлях трамваям і через це утворюються великі пробки».

Лариса, 61 рік, бухгалтер

«Я сама з Києва, але знаєте, можу сказати, що у вас ще квіточки. Найбільша проблема паркувальних місць, навіть якщо вони є, в тих же багатоповерхівках, то ці місця, як однокімнатна квартира, і купувати або орендувати їх дуже невигідно. Так що люди просто залишають машини на узбіччях, біля тротуарів, думаю, їм це теж незручно, адже розгнівані люди можуть так само і пошкодити цю машину, а вночі її можуть і обікрасти. Це проблема двох сторін. Я вважаю, вона незручна як звичайним прхожім, так і водіям».

Владимир, 37 років, особистий водій

«Чесно, я сам є тим водієм, що паркуються в недозволених для цього місцях. Але цьому є виправдання, адже перед тим, як забороняти паркуватися в одному місці, потрібно виділяти то, де це робити можна. У наш час паркування всюди або платна і дорога, або приватна власність, як наприклад, ресторани, кафе і такого ж роду».

Нагадаємо, що на початку вересня, в Одесі через неправильне паркування спалахнув скандал за участю патрульних поліцейських.

Please rate this

Один коментар до “Чи достатньо одеситам місць для паркування авто?: бліц-опитування.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *