У Біляївській ЗОШ N°1 введено тематичну форму (модуль 1) 2/5 (1)

У Біляївській ЗОШ N°1 відбувається акція щодо введення тематичної шкільної форми для учнів молодшої школи. Цей тиждень буде присвячений кольорам веселки. Щодня діти приходитимуть у речах якогось певного кольору.

– Не секрет, що учні не дуже люблять шкільну форму у стриманих кольорах, – говорить Катерина Каушан, вчителька молодших класів і ініціатор нововведення, – А тут з’явилась можливість вийти за прийняті рамки і одягати улюблений, яскравий одяг. Давати волю фантазії, продумувати образи. Звичайну форму можна також увиразнити з допомогою кольорових акцентів: шарфів, краваток, метеликів, пасків, прикрас тощо.

Діти із радістю підтримали ініціативу вчителя і у понеділок, 29 жовтня, прийшли у червоному кольорі. Ті, хто не мав у своєму гардеробі светра такого кольору, не засмучувався і надягав якийсь аксесуар. Цікаво виглядали на дітях червоні підтяжки, бантики, кеди, шарфи. Що стало несподіванкою, так це те, що у тематичній формі прийшли у той день і учні середньої, старшої шкіл, та навіть учителі.

– Ми хочемо, аби діти зростали у творчому оточенні. Ідея, подана у такому вигляді , зацікавила нас. Підбираючи собі образ на тему, дитина почне проявляти творчі здібності. В результаті, школа від цього тільки виграє,- із посмішкою ділиться думкою заступник директора з виховної роботи Воронюк А.В.

Батьки також у захваті від такої акції. Їхні діти почали більше уваги приділяти зовнішньому вигляду.
– Ідея мені подобається, – говорить батько учня 6-го класу Олег Тіосса. – Треба змінювати стандарти, відходити від стереотипів. З усіма кольорами накреативили, а от що придумати з фіолетовим, поки не знаємо. Знайти його в хлоп’ячому гардеробі складно.

Але одними кольорами акція не обмежиться. У ініціаторів є ще безліч ідей, які, поки що, вони не розкривають.

     Верис Анастасія

Please rate this

Один коментар до “У Біляївській ЗОШ N°1 введено тематичну форму (модуль 1)”

 1. Заг не зацікавлює, спробуйте замість “тематичної форми” ввести якусь цікаву деталь
  Посилання в лід
  Діти із радістю підтримали ініціативу – не говоріть за всіх
  не засмучувався, Цікаво виглядали, Що стало несподіванкою, із посмішкою ділиться – не стиль новин
  Батьки також у захваті – не узагальнюйте
  У тексті наявний плагіат із сайту
  https://bilyayivka.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *