Case study: Hudson river plane landing No ratings yet.

Справді, не жарт, літак тільки що приземлився у річку Хадсон, спостерігав за цим із будинку
У річці Хадсон літак. Я на поромі, їду підбирати людей.
Фото до попереднього твіта
Челсі Мангетен… можу бачити хвіст, але не бачу людей
Сподіваюся, що це правда, що ніхто не отримав пошкоджень
Флайт трекер показує слід літака, що закінчується в річці
Приголомшливо, що цей пілот зміг зробити те, що зробив. Вражаюче, що таке можна зробити із гігантським лайнером

Твіти від ЗМІ

Федеральна адміністрація авіації: Усі пасажири в безпеці після Hudson river crash. Літак впав у холодну річку Хадсон
Пасажир: “Це було справді страшно, чоловіче”. Пасажир з літака, який впав у річку
літак US Airways впав у річку Хадсон. Пілот спрямував свій несправний літак у холодну річку
Літак впав у річку Хадсон. Урядовці кажуть, що в літак потрапив птах, це вивело двигун з ладу

Please rate this

Яка пісня асоціюється у вас із зимою та новорічним настроєм? No ratings yet.

Учора пішов перший сніг. Новорічні свята не за горами. Уже починає з’являтись святкова атмосфера. Новорічні пісні лунають на вулицях, створюючи маленьку новорічну казку. Було б чудово, якби кожен поділився своєю улюбленою різдвяною піснею і своїм власним новорічним вайбом. Я запитала у студентів ДонНУ імені Василя Стуса про їхні улюблені змиві пісні.

Яна: «FEDUK – Хлопья летят наверх», оскільки останні роки люди знімають відео під час першого снігу саме з цією піснею. Також вона створює романтичну та зимову атмосферу.

Анастасія: Коли я побачила вчорашній перший сніг, мої емоції не можна було виразити словами. Тому я вирішила просто увімкнути свою улюблену зимову пісню. Її виконує Аріана Гранде, називається last Christmas.

Катерина: На жаль, у цьому році я ще не бачила снігу, тому новорічного настрою у мене немає для пісень пов’язаних із Новим роком.

Назарій: Я бачив цей сніг і слухав в цей час пісню depend mode – freelove.

Вікторія: Із зимою та новорічним настроєм у мене асоціюється після Let it snow.

Діана: У мене із зимою та першим снігом асоціюється пісня let it snow. Адже є багато приємних спогадів пов’язаних із нею. А ще подобається атмосфера,яку створює мелодія цієї пісні.

Віра: lats Christmas – хоч ця пісня і трохи сумна, але вона асоціюється у мене з новим роком. У минулому році я подивилась якийсь різдвяний фільм (уже навіть не пам’ятаю який), і вона надовго засіла в моїй голові. Та настільки, що я вимушена була додати її до свого плейлисту. Щоразу, коли я готувала свій улюблений чай, то я робила це саме під цю пісню.

Вікторія: Новорічний настрій мені створює моя стрічка в соціальних мережах. Вона наповнена новорічними фотографіями, відео та музикою, що створює приємну атмосферу.Також дома у кімнаті я розвішала світлодіодні лампи та включаю пісню Let it snow, що доповнює цей передноворічний настрій.

Олександра Мамроцька

Please rate this

Який ваш улюблений фільм про зиму? No ratings yet.

Уже за декілька днів настане зима. По місту та у домах будуть з’являтися прикраси. Кожен з нас порине у цю атмосферу, а вечори будуть проходити в дружньому та атмосферному колі друзів та родичів за переглядом зимових фільмів. Тому я вирішила опитати однокурсників, щодо їхніх улюблених фільмів.

Олег:Хранители легенд“, просто тому ще це максимально лайтовий мультфільм

Євгеній: Мій улюблений новорічний фільм “Пара на свята”, тому що тут все класично для новорічної американської комедії: тупі жарти, різдво, кохання. Мені таке заходить

Анастасія: Сам удома“. Саме перші частини, де знімається Кевін Маккалістер, тому, що я вважаю, що саме йому підходить ця роль. З його участю фільм набуває особливої атмосфери. Та ще мені подобається цей фільм тому, що він досить добре передає новорічну атмосферу та підіймає настрій.

Нікіта: Мені подобається фільм “День бабака“. Він надихає, передає зимову атмосферу. Білл Мюррей, актор головної ролі, щоранку прокидається і проживає один і той самий день.

Анна Сушинська

Please rate this

SteamPunk 4.82/5 (11)

Сайт де можна дізнатися все, що пов’язано з жанром стимпанк. Тут можна знайти непоганий фільм, аніме, книгу, пов’язану зі стимпанком. Дізнатися історію появи жанру, та просто перейнятися духом світу парових машин. Якщо тобі було цікаво побачити майбутнє очима аристократа в епоху відродження, тобі сюди.

Please rate this