Рецензія на інтерв’ю No ratings yet.

Юрій Дудь – відомий журналіст та відеоблогер. Має власний канал на YouTube «вДудь».  Юрій проводить інтерв’ю з відомими блогерами, співаками, акторами та журналістами. Цього разу гостем Дудя став Сергій Бурунов – відомий актор, зірка серіалів «Полицейский с Рублевки», «Домашний арест», «Большой разницы» і т.д.

Розмову Юрій почав з компліменту, що відразу налагодило зв’язок між ним та Сергієм. Можна побачити, що Дудь ретельно готувався до інтерв’ю, адже не одноразово згадував факти із життя Сергія, які дізнався з різних джерел. Більшість запитань інтерв’юєра незакриті та прямі. Коли розмова йшлася про маму Бурунова, її хворобу та смерть, Сергій після кожної фрази мовчав та довго налаштовувався. Юрій не квапив його та тримав «паузу», що допомогло гостю розслабитися і розкритися. Юрій ніколи не соромиться ставити запитання про заробіток гостей. Цього разу, щоб дізнатися, скільки заробляє Сергій Бурунов, Дудь навів приклад зі свого життя, де йому пропонували роль і певні гроші за це.

В кінці інтерв’ю Дудь проводить традиційне бліц-опитування: за правилами Юрія запитання бліцу – короткі, а відповіді – необов’язково которкі. Кожний випуск інтерв’ю у Дудя змонтований приблизно однаково: двічі змінюється локація, що дозволяє глядачу «прокинутися». Під час розмови на екрані виділяються цікаві та незвичні  фрази гостей. В кінці шоу обов’язково проводится розіграш подарунка від гостя. Це гарний стимул додивитися інтерв’ю до кінця.

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *