«Пліч-о-пліч», волонтери квадрату про свою роботу. No ratings yet.

Волонтери молодіжного центру «Квадрат» розповіли про свою роботу, згуртованість та те, як вони змінилися завдяки допомозі іншим.

«Квадрат» – молодіжний центр, який під час війни долучився до допомоги нашим бійцям, біженцям та військовим.

Олена в Квадраті від початку наступу наших російських “товарищей”. “Вся компанія Квадрату дуже сильно здружилися”, – зазначила Олена. – “Це все нас об‘єднало, люди налаштовані на нашу перемогу, і вони з кожним разом все більше своєю працею наближають цей день перемоги для нашої України, для наших бійців, яким ми дуже вдячні”.

Валентина або “Валя Камуфляж”. Волонтерить з 2014 року, а тепер також волонтерить для фронту. Розповідає, що мало залишилося часу для сім’ї. А сама вона стала добрішою до людей. Але, на мою думку, після війни для її сім’ї все буде файно.

Роман, студент Вінницького національного медичного університету. Волонтер в медичному блоці, надає ліки цивільним та збирає медичні аптечки для ЗСУ. Роман каже: “У Квадраті на даний час дуже великий дефіцит ліків першої необхідності для військових аптечок. Ми вимушені збирати все необхідне частинками з різних місць”. Також хлопець додав, що в Квадраті приємно волонтерити і тут люди, з якими хочеться бути поруч та працювати пліч-о-пліч, при тому, що це все безкоштовно. Романа змінило волонтерство: “Змінив світогляд і зрозумів що треба більше вкладатись у допомогу людям безкорисно. Просто допомагати.”

«Ми бажаємо перемоги, прославляємо Україну»

Наталя Штогрін виконує обов’язки директора Квадрату. Розповіла, що почали запроваджувати заходи для молоді зі списку внутрішньо переміщених осіб. Квадрат наповнює сухпайки для військових на передову – там, де немає можливості для підвозу продуктів харчування. Також розповіла, що волонтери формують військові аптечки, які рятують життя. Бо це дуже важливо, тому що солдату дається приблизно 30 секунд, щоб не стекти кров’ю. Наталя поділилася своїми враженнями щодо волонтерства: “Я вдячна Богу за можливість зараз допомагати. Вдячна Богу за всіх людей, які підтримують зі мною одну ідею, ідуть до перемоги, плетуть сітки. Повна зала у нас рамок і павучків, які плетуть сітки на передову. Я дуже радію, що люди об’єдналися, тому, що вони мають позитивний настрій. Цей настрій ми щодня даруємо один одному. Ми бажаємо перемоги, прославляємо Україну, обіймаємося. Бажаємо всім іти до перемоги”.

Please rate this

КатегоріїNewsПозначки

Залишити відповідь