“Не добрий день для незалежних медіа”: європейські дипломати про закриття Kyiv Post No ratings yet.

Європейські дипломати висловили стурбованість через закриття англомовної газети Kyiv Post. Свої думки вони висловили у Твіттері.

«Це було перше англомовне джерело для більшості іноземців – те, що Україна зараз ризикує втратити з наслідками”, – написав посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

«KyivPost була зі мною всі мої роки в Україні, мене турбує, що газету закрили, а всю редакцію прибрали», -повідомила Посол ФРН в своєму твіттері Анка Фельдхусен.

«Вільні та незалежні ЗМІ в Україні потребують захисту на багатьох фронтах», -висловилась з приводу закриття газети посол Британії в Україні Мелінса Сіммонс.

“Це одне з найпотужніших джерел у світі новин та аналітики про Україну. Вільні й незалежні медіа в Україні потребують захисту на багатьох фронтах”, – зазначив посол України в Швеції Тобіас Туберг.

Нагадаємо, що 8 листопада газету було закрито. Власник видання, бізнесмен Аднан Ківан зазначив, що газета закривається “на короткий час”. Він пообіцяв, що невдовзі газета відкриється і буде “більшою та кращою”.

Журналісти видання звернулися по допомогу до міжнародної спільноти: “Сьогодні власник KyivPost припинив роботу нашої незалежної газети і звільнив всіх співробітників через опір його втручанню в роботу редакції. Я працював тут три щасливі роки і прошу нас підтримати”, – повідомив журналіст видання Андрій Корнієнко.

Низка журналістів незалежних видань висловили підтримку редакції.

Please rate this

Залишити відповідь