“Ми завжди повертаємо своє”, – Зеленський про “скіфське золото” та Крим No ratings yet.

Володимир Зеленський відреагував на перемогу України в суді Амстердама щодо “скіфського золота”. “Ми завжди повертаємо своє. Спочатку повернемо “скіфське золото, а потім і Крим”, – зазначив він на своїй офіційній сторінці у Твіттері.

Президент України подякував українським чиновникам, які були до цього причетні.

Російська сторона пообіцяла подати апеляцію на це рішення. Так, заступник керівника робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві Криму при президенті РФ Олександр Молохов заявив ТАСС, що буде подана касаційна скарга до Верховного суду Нідерландів.

Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков зазначив під час прес-колу, що необхідно проаналізувати судові перспективи щодо відстоювання російських інтересів та виконати юридичні процедури для продовження процесу. Також він попередив Президента України, що подібні заяви, як-от заява про Крим, можуть мати негативні наслідки: «Безусловно, заявление о возвращении Крыма является ничем иным как заявлением о территориальных притязаниях, подобные заявления могут иметь негативные последствия», — предупредил Песков.

Please rate this

Залишити відповідь