Кулька з тіста втекла від своїх батьків 5/5 (2)

Хлібний виріб на ім’я Колобок втік від своїх родичів за невідомих обставин і вчинив «безлад» у лісі, – повідомляє лісова поліція.

«Для нас надзвичайно важливо знайти Колобка і повернути до його батьків, бо вони, все ж таки, люди і їм і без того важко жити в лісі», – зазначає зам міністра охорони лісових іммігрантів Лелека Крило.

«Я ж його в засіку назмітала, в печі витопила, вимішувала так гарно, ось цими рученятами. Я у нього усю душу вкладала. А він!» – плачучи, розповіла нам Бабуся, мати зниклого.

Експерт з виховання підлітків, доктор психологічних наук Білка Горішківна зазначає, що подібна ситуація могла виникнути через не правильне виховання і постійні утиски Колобка з боку батьків, бо «хто ж витримає постійно сидіти на віконці і простигати».

Сам Колобок каже що втече від будь-кого, але з якою метою не коментує.

Йому вдалося «обхитрити» вже трьох охоронців безпеки: сержанта Зайця Морквина, майора Вовка Вкусибока і командира Ведмедя Вмедулапіна. «Остання надія на офіцера Лисицю, вона сама, кого хочеш, обдурить», – повідомляє голова охорони безпеки лісового царства Філін Мудрий.

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *