Крізь призму погляда фотографа No ratings yet.

Мені пощастило бути присутньою під час зйомки Дмитра Лукаша,одного з найкращих весільних фотографів. Ми з Дмитром домовилися, що я зможу спостерігати за ним під час роботи, якщо буду допомагати з інвентарем.

Як виявилося, щоб почати фотографувати, потрібно зробити деякий ритуал, що допоможе покращити якість фотографій. Перед фотосесією Дмитро налагодив контакт зі своїми клієнтами за допомогою невеличкого пікніка. Як сам він пояснює, то це потрібно, щоб вони з ним відчули зв’язок і їм було легше позувати перед камерою. Під час розмови Лукаш приблизно розуміє який характер в його клієнтів. Саме його він і буде намагатися передати на знімках. Дмитро налагоджує свій інструмент до роботи . І тут починається магія. Очі Лукаша починають блищати і походити на маленькі зіроньки, що тільки-но впали з неба. У голові чітко вимальовується те, як має виглядати фотографія. Йдк сигнал до мозку, а той в свою чергу передає всьому тілу інформацію, як треба стати, сісти,легти, посунитися або навіть підплигнути, щоб знімок був неперевершений. Рух пальця. Натиск. Знімок уяви готовий. І таких впродовж вечора було безліч. І всі найкращі. І всі мають чари, бо були зроблені з особливими таємними компонентами: любов до свого діла, повне занурення у всесвіт фотографії та неймовірна працелюбність.

Я відчула подих справжньої майстерності фотографії і за це дуже вдячна Дмитру Лукашу! Моя душа тепер шукає себе в цьому мистецтві.

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *