Крид телефонує Поперечному:нове інтерв‘ю Дудя No ratings yet.

Крид телефонує Поперечному: нове інтерв’ю Дудя

Фани дочекалися нового відео на мільйонному каналі Юрія Дудя.Інтерв’ю не за збігом долі було опубліковано саме у цей період, адже інтернет кипить новиною: Єгор Крид пішов з «Блекстар».

Інтерв’ю на початку сповнене різноманіттям питань про скандальний лейбл, але співак мовчить, чи контракт йому ще не дозволяє, чи справді він залишився в хороших стосунках з Тіматі.

Основна частина діалогу — співак  виправдовує себе перед хейтерами: спростовує чутки про нетрадиційну орієнтацію, а всі скандальні ситуації, каже, що за нього придумали.Дудь вже втомився слухати «ідеального» Єгора і вирішує показати глядачам справжній конфлікт: «Я знаю, Даня Поперечный еще не спит.Давай наберем его и объяснимся?».Лунає гудок.Комік бере слухавку та розпочинає підколювати Крида, потім конфлікт зводиться на ні та чуваки домовляються випити по пиву в Пітері.

Напал інтерв’ю знижується.Юрій дає трохи розважального контенту: розпитує про «Холостяка», колишніх дівчат та приголомшує різким питанням про Сабяніна.

Розмова йде вже по знайомій схемі: на кінець залишається бліцопитування та конкурс.Загалом інтерв’ю непогане: редакція показала Крида з іншого боку, дала можливість вирішити конфлікт на очах мільйонної аудиторії та повністю розкрила образ Єгора.

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *