Звинувачений у справі про зґвалтування оголошений невинним 5/5 (2)

Уільям Стенлі Мілліган, вперше в історії США, був визнаний невинним у скоєнні тяжких злочинів через наявність психічного захворювання

Під час судового процесу в штаті Огайо, Уільям (Біллі) Мілліган, 23 роки, зізнався в трьох злочинах: одне пограбування та два зґвалтування, але суддя Джей Флауерс визнав Міллігана невинним через неадекватність. За даними, представленими стороною захисту, Уільям має 10 різноманітних особистостей.

«Множинна особистість (розщеплення особистості, роздвоєння особистості) – дуже рідкісне явище,- говорить лікуючий лікар Біллі Девід Кол. Це психічний розлад, що характеризується існуванням в одній людині, щонайменше, двох помітних і відносно стійких ідентичностей або дисоційованих особистісних станів, які по черзі виявляються в поведінці людини, що супроводжується погіршенням пам’яті, яке не можна пояснити звичайною забудькуватістю. Альтер-особистості можуть не розуміти один одного або мати загальні знання і спогади, що в сукупності призводить до хаосу у особистому житті. Кількість осіб варіюється в широких межах, хоча деякі пацієнти ідентифікують менш десяти осіб».

«Іноді Біллі ставав не схожим на самого себе,- згадує його мама. У нього часто змінювався настрій, він замкнувся. Іноді я щось йому казала, а він не відповідав, ніби знаходився десь далеко, немов думав про щось своє, дивлячись в порожнечу».

Зараз Біллі Мілліган проходить лікування в одній з державних психіатричних лікарень, Афінському центрі психічного здоров’я.

Please rate this

Один коментар до “Звинувачений у справі про зґвалтування оголошений невинним”

  1. Не зроузміло, чого саме стосується слово “вперше” у ліді
    через неадекватність – неточне формулювання. Або ж лапки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *