Генрієтта Фор анонсувала транспортування вакцин проти COVID-19 та закликала до співпраці No ratings yet.

“У змаганні за щеплення світу немає переможців, якщо ми ВСІ не переможемо. Кожна країна. Разом,” – так на своїй сторінці у Твіттер пише виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Допис міс Фор доповнює тезами свого виступу на брифінгу для преси щодо COVAX (ред. –  світова ініціатива задля імунізації проти COVID-19 та подолання гострої фази пандемії).

У своїй промові виконавча директорка звертає увагу на негативний вплив пандемії на психічне та фізичне здоров’я дітей по всьому світу та їх родин. Вакцинування ж є ключовим кроком для подолання цієї кризи.

Наразі ЮНІСЕФ цілодобово веде переговори з урядами країн, щоб забезпечити готовність приймати вакцини з наявним відповідним обладнанням, а також стежить за недопущенням дезінформації.

“Найближчими тижнями ЮНІСЕФ розпочне транспортування вакцин разом зі шприцами та сейфами до країн усього світу. Ми будемо працювати з авіакомпаніями та постачальниками вантажних та логістичних послуг, щоб забезпечити безпечну та своєчасну доставку,” – зазначає Генрієтта.

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Україна отримала від COVAX офіційне схвалення запиту і незабаром отримає понад 8 млн. доз вакцини і шприців безкоштовно.

Please rate this

Один коментар до “Генрієтта Фор анонсувала транспортування вакцин проти COVID-19 та закликала до співпраці”

  1. Дуже крутий початок
    Ось тут я зависла “Допис міс Фор доповнює тезами свого виступу на брифінгу для преси щодо COVAX” Можливо, тези її брифінгу для преси були опубліковані там-то?
    Вакцинування ж є ключовим кроком для подолання цієї кризи. – посилання – вважає вона. Інакше це як ваша точка зору. І наступне речення також.
    А так – усе суперово)

Залишити відповідь