Вінницька телеведуча зустрілася з майбутніми журналістами No ratings yet.

Анна Станіславенко – телеведуча каналі Віта. А також засновниця друкованих та онлайн видань Harved online, співорганізатор проектів: Конкурс краси та талантів “The Best kids of Ukraine”, “Beauty Weekend”, «Бізнес марафон» та багато інших.

Фото з Інстаграм сторінки Анни

Журналістку було запрошено на пару з дисципліни «Основи журналістики». Тому 27 січня першокурсники зі спеціальності «Журналістика» мали чудову нагоду вперше провести прес-конференцію з гостею. Студенти зі запальною цікавістю ставили запитання Анні, яка з радістю відповідала на них.

1. Вікторія: «Що було найскладнішим у вашій кар’єрі у сфері журналістики?»

Найскладнішим, напевно, було перебороти оцей страх перед камерою. Це було, напевно, найскладніше. Я хочу сказати, що є багато різних технік, як переборювати цей страх, адже він є абсолютно у всіх перед камерою, або перед публічним виступом. Найкраща техніка це просто постійно працювати у цьому напрямку. Тобто от разів десять зробите інтерв’ю перед камерою – десь з одинадцятого вам вже нормально. Але завжди трошки є таке, не можу сказати, що переживання, але таке напруження є завжди. Спочатку. Десь декілька секунд, а потім ти вже входиш в цей режим робочий і навіть не звертаєш увагу вже на нього.

2. Анна: «Що вас мотивує до досягнення цілі?»

До речі, нещодавно мені ставила це запитання дівчина, яку я запросила до себе на телеканал і я їй сказала так, і зараз я теж так відповім. Мені здається, що це якийсь внутрішній стан. Немає такого, що мене конкретно щось мотивує. В мені сидить якась сила, яка мене і мотивує. Мені здається, в мене вона є, а в когось – нема. Для когось працювати тридцять років на одні роботі для нього це нормально. І мені здається. Що мають бути ті люди, які працюють на одній роботі і для них це ок, тобто для них це зона комфорту. А є ті, яким завжди щось потрібно. От вони досягли якогось рівня – все, вони розуміють : «Що мені вже тут робити? Мені немає вже що тут робити. Мені потрібно йти далі». В них таке життя, як боротьба і для них – це теж нормально. Для гармонії в усьому світі такі люди мають бути, і такі, і такі.

Під кінець конференції студенти не тільки отримали безліч порад від професіонала, а і зробили групове фото. Яке Анна Станіславенко, до речі запостила на своїй Інстаграм-сторінці з підписом: «Які вони всі круті!!! Майбутні журналісти!»

Скрін з Інстаграму Анни Станіславенко

Please rate this

КатегоріїNews

Залишити відповідь