Вечір із гуртом «М.Тюссо» 5/5 (1)

На концерт групи “М.Тюссо” прийшли люди, щоб відчути атмосферу рок-музики. Вік людей варіюється від 18 і за 50, що особисто мені вдалося з’ясувати впродовж вечора. Адже ніхто не скасовував любов до музики, яка так глибоко впливає на душу будь-якої людини.

Група складається з трьох неймовірно веселих хлопців, які не бояться заговорити і станцювати зі своїми слухачами: барабанщик Владислав, бас-гітарист Костянтин та вокаліст Іван. Рок-гурт із Одеси офіційно розпочав свою діяльність у кінці літа 2016 року. За короткий період існування зумів підкорити серця своїх слухачів. Зараз гурт займається написанням авторського матеріалу, а також має у своєму репертуарі кавери на відомих українських та зарубіжніх виконавців, таких як Bob Dylan, Green day, SOAD, Валентин Стрикало та багато інших.

Я:  Як музика впливає на ваш внутрішній стан?

Іван: (сміється)

Костянтин: Внутрішній, може зовнішній? І на внутрішній, і на зовнішній добре впливає. Навіть дуже добре. Музика впливає так, як і на всіх, напевно, але фішка нашої команди в тому, що ми виплескуємо всю цю енергію,тому вона на нас не може впливати. Вона впливає на інших людей так, як і не впливає на інших людей.

Я: Чи допомагає вам музика дістати серця дівчат?

Іван: Я так дружину знайшов.

Костянтин: Якщо без приколів, зрозуміло це і так, дівчата люблять тих, хто виражається якось по-іншому. А ще дівчата люблять тих, хто співає!

Влад: Ні. Ніколи не допомагало. Пройшов той період. Я іншим способом заробляв гроші, скажімо так. Намагався досягти їх уваги до себе. Насправді, я ніколи не був в увазі дівчат. Займався усім для себе: танці, мистецтво, музика. Музика в останню чергу. Я малював дуже багато, писав вірші, а потім якось дійшло до барабанів і я став барабанщиком. Почав барабанити на вулиці, займатися цим два роки, а потім мене взяли в групу і зараз все круто.

Я: Чия ідея створення групи та чи складно було знайти гідних музикантів?

Іван: Групу створив я. Але я не розраховував, що вона протримається і півроку, насправді. Саме перший раз в руки електрогітару взяв. Для мене це було щось … Зібрали ми групу, грали півроку десь по підвалах і так далі. Вирішили вийти на сцену. Пограли. Нам сподобалося. Ми зрозуміли, що треба писати авторський матеріал. Прийшов до нас новий басист. Потім пішов барабанщик. Прийшов Костя, якого я знайшов в інтернеті. Він погодився з нами грати. Багато чого навчив мене, багато чому навчив басиста .Далі ми вигнали басиста, взяли на барабани Влада. Костя встав на бас і якось так. Це якщо коротко розповідати. А якщо не коротко, то це буде сильно довго.

Я: Музика заради душі чи заради роботи, грошей?

Іван:Думаю, що для всіх музикантів це 50 на 50. Якщо людина займається музикою, значить він любить музику і це для душі, а якщо людина добре займається музикою і може себе показати, то це в будь-якому випадку перетворюється в гроші. Погано, коли музика тільки заради грошей. Але коли музика заради задоволення і при цьому приносить гроші, то це найправильніший варіант і правильний шлях у музикантів.

Влад: Спочатку заради душі, в першу чергу, в будь-якому випадку. Але коли ти зарабативешь багато грошей музикою, ти думаєш «Блін, хто я? Я заробляю гроші або віддаюся музиці? »І потім ти все-таки розумієш, що якщо не будеш віддаватися їй, вона не буде віддавати тобі. Тому завжди музика для душі, для себе. Чи не для грошей.

Я: Що для вас музика?

Іван: Все життя по суті. Ми живемо у всіх сенсах за рахунок музики. І в плані грошей, і в плані розвитку, і в плані …

Костянтин (перебиває): в плані життя взагалі. Дивись, наприклад, я в музиці з 5 років і я більш нічого не вмію робити. Хіба що я вмію ставити плитку.

Влад: На даний період – це моє життя. Я заробляю музикою, а значить я нею живу. Я займаюся цим для себе. Але і це приносить мені гроші.

Влад: Музика – це те, що змінює людей, направляє їх.

Іван: Музика це життя. Та штука, яку варто зрозуміти. Як ми весь час говоримо: це, напевно, єдине, що ми вміємо. Музика – це єдине, чого ми хочемо!

Please rate this

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *